Pobierowo

Dom Wypoczynkowy przy ulicy Siennej 8 znajduje się w jednym z piękniejszych kurortów na Wybrzeżu.
Specyficzny mikroklimat, wspaniałe położenie wśród sosnowych lasów, piękna, piaszczysta plaża i wiele innych atrakcji, sprawia, że jest to miejsce, które warto odwiedzić.
Wzdłuż brzegu morskiego wytyczone są ścieżki rowerowe od Dziwnowa aż do Pogorzelicy a miłośnicy jazdy konnej mogą skorzystać z oferty wielu stadnin koni znajdujących się w okolicy.

Na naszych gości czekają pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, wyposażone w lodówki, telewizory i sprzęt plażowy. Do dyspozycji wczasowiczów jest oddzielna kuchnia z pełnym wyposażeniem, grille, parking wewnątrz ogrodzenia.
Dom położony jest w lesie w zacisznym miejscu. Do plaży jest tylko 150 m.
Informacja dla osób palących: obowiązuje zakaz palenia wewnątrz budynku.

POŁOŻENIE - Najbardziej na zachód wysunięta miejscowość Wybrzeża Rewalskiego. Położona wzdłuż morskiego brzegu jest popularnym kąpieliskiem i miejscem wypoczynku. Piaszczysta, szeroka plaża i czysta woda to nie jedyne walory Pobierowa. Dzięki położeniu wśród sosnowych lasów zyskuje specyficzny mikroklimat doskonale kojący różnego rodzaju dolegliwości dróg oddechowych. Piękna aleja ciągnąca sie wzdłuż całej miejscowości oraz mnogość leśnych uliczek stwarzają doskonałe warunki do spacerów i rowerowych wycieczek. Pieszo lub rowerem można dotrzeć do Pustkowa lub Trzęsacza. Pobierowo to nie tylko enklawa dla lubiących plażę, ciszę i szumiące lasy. Dzięki doskonale rozwiniętej gastronomii, licznym kafejkom, lokalom i "piwnym ogródkom" znajdzie tu miejsce turysta szukający nastroju jak i ten "spragniony", "wysuszony" słońcem na plaży.
Trzęsacz i Pustkowo

TRZĘSACZ - Mała miejscowość wypoczynkowa położona dokładnie na 15 południku długości wschodniej, który wyznacza czas środkowoeuropejski.
Najbardziej znanym obiektem godnym polecenia są ruiny kościoła stojące na szczycie kilkudziesięciometrowego klifu. Ruiny gotyckiego kościoła św. Mikołaja z XV w. obrazują niszczycielski żywioł Morza Bałtyckiego. Zbudowany został w głębi lądu ok. 2 km od klifowego brzegu. Morze systematycznie podmywając brzeg od wieków zbliżało sie do kościoła. W połowie XIX w. kościół zamknięto. W 1901 r. runęła pierwsza ściana, później kolejne fragmenty kościoła. Ostatnie osunięcie miało miejsce w 1994 r. Obecnie pozostał tylko niewielki fragment ostatniej ściany kościoła znajdujący sie niespełna 40 metrów od brzegu.

PUSTKOWO - położone pomiędzy Trzęsaczem a Pobierowem, oddalone od Kołobrzegu o ok. 48 km, a od Międzyzdrojów o ok 40 km.Osłonięte od zachodu sosnowym lasem. Pustkowo, liczy dziś 125 stałych mieszkańców. Przez przewodniki turystyczne Pustkowo określane jest jako kąpielisko morskie ze świetnie zachowanym wybrzeżem klifowym i szeroką czystą plażą. Pustkowo jest raczej spokojną miejscowością bez zgiełku i gwaru.
Dalsza okolica

Dla gości, którzy w czasie urlopu pragną zwiedzić okolice, polecamy również znane miejscowości: Niechorze - z latarnią morską, Trzęsacz - z turystyczną kolejką wąskotorową kursującą do Niechorza, Kamień Pomorski - katedra, w której każdego lata odbywa się festiwal muzyki kameralnej i organowej, Dziwnów - most zwodzony oraz port, Dreżewo - ruiny pałacu a dla bardziej wytrwałych Międzyzdroje - Woliński Park Krajobrazowy z rezerwatem żubrów, Jezioro Szmaragdowe oraz punkt widokowy 106 m n.p.m. a także wiele innych.
DOM WCZASOWY
Anna Biełowicz
ul. Sienna 8
tel. (+48) 91 38 64 768
kom. (+48) 731 706 066


Pensjonat
Pobierowo to jeden z piękniejszych kurortów na Wybrzeżu. Specyficzny mikroklimat, wspaniałe położenie wśród sosnowych lasów
Pobierowo, ul. Sienna 8, tel. 91 38 64 768